X
بخش جراحی زنان

مختصات فیزیکی: این بخش با مساحت 1116 مترمربع در طبقه 2+ بیمارستان واقع شده است  ودارای 12 اتاق سه تخته، سه اتاق دو تخته و اتاق اطفال با 4 تخت بستری در قالب دو راهروی عمومی می باشد. همچنین داروخانه، واحد خدمات پرستاری ، نمازخانه و دفتر ریاست در این طبقه واقع شده است.

مختصات عمومی: این بخش با ظرفیت 44 تخت بستری بزرگسال و 4 تخت بستری اطفال پذیرای بیماران زنان و زایمان، جراحی عمومی، جراحی اعصاب، ارتوپدی، ارولوژی، اطفال، جراحی چشم، گوش وحلق وبینی و...می باشد. در این بخش طرح هم اتاقی مادر و نوزاد با اختصاص کات نوزاد در اتاق مادر و همچنین اختصاص یک اتاق سه تخته به مادرانی که پس از ترخیص به دلیل ادامه بستری نوزاد در بخش NICU نیاز به حضورشان  در بیمارستان جهت شیردهی می باشد، اجرا می گردد.

تسهیلات رفاهی: بهره گیری از تخت دو شکن برقی جهت بیماران، مبل تخت شو برای همراهی بیمار، روشویی در کلیه اتاقها، سرویس بهداشتی در اتاقهای دو تخته، امکانات سرگرمی موجود در اتاق کودکان، فضای انتظار(لابی بخش)، تلویزیون رنگی، یخچال وتلفن در کلیه اتاقها، دو سرویس بهداشتی عمومی و LCD و سیستم کامپیوتری اطلاع موقعیت و وضیعت بیماراز جمله امکانات رفاهی این بخش می باشند، ضمن آنکه کلیه بیماران از امکانات عمومی بیمارستان نظیر دریافت بسته وسائل انفرادی(شامل: لباس، دمپایی، دستمال کاغذی، ملحفه، گان یکبار مصرف، تسهیلات انجام فرایض دینی (سجاده، مهر، مفاتیح و...) برخوردار می باشند.

استعداد پرسنلی: این بخش با نظارت سرکار خانم فاطمه حسین زاده (سرپرستار بخش زنان و یکی از   سوپروایزران کوشای بیمارستان) و تعداد تقریبی 40 نفراز پرسنل خدمت رسانی به بیماران را عهده دار می باشد.

درباره بیمارستان سینا

 بیمارستان و زایشگاه سینا به عنوان اولین بیمارستان خصوصی استان خراسان به همت هفت نفر از پزشکان عالی رتبه در مهر ماه 1347 در شهر مشهد تاسیس گردید .نحوه اداره بیمارستان به صورت انتفاعی بوده بطور شبانه روزی به بیماران خدمات ارائه مینماید. در سال 1372 به میزان 3/ 2 بر وسعت فیزیکی بیمارستان افزوده شد و تخت های بستری از 75 به 132 تخت افزایش یافت.

 بخش های تخصصی بیمارستان شامل بخش داخلی ،بخش اطفال، بخش جراحی،بخش زنان بوده که در مورخ1385/05/07 بخش NICU و ICU بر واحدهای بیمارستانی افزوده گردید.

اطلاعات تماس
آدرس: مشهد - خیابان رازی شرقی- بیمارستان و زایشگاه سینا
38515450(051)
info@sinahosp.ir
دی ان ان