X
بخش خصوصی

 

 

مختصات فیزیکی: این بخش با مساحت 978 متر مربع در طبقه 3+ بیمارستان واقع شده است ودارای 23 اتاق خصوصی که شامل 22 تخت خصوصی و یک سوئیت و دو اتاق نیمه سوئیت در قالب دو راهروی عمود بر هم می باشد.

مختصات عمومی: این بخش ظرفیت بستری و پذیرایی از 23 بیمار بصورت کاملا" خصوصی در کلیه رشته های تخصصی و فوق تخصصی ذکر شده در قسمت تخصصهای بیمارستان سینا را دارد. در این بخش نیز مانند بخش زنان طرح هم اتاقی مادر و نوزاد(با اختصاص کات مربوطه در هر اتاق) و اختصاص اتاق خاص به مادرانی که به علت ادامه بستری نوزاد درNICU نیاز به حضور در بیمارستان دارند اجرا می گردد.

تسهیلات رفاهی: بهره گیری از تختهای 3 شکن برقی تمام اتوماتیک ، مبل و تخت استراحت همراه، سرویس بهداشتی وحمام مجهز در تمام اتاقها، تلویزیون رنگی ویخچال و تلفن و فلاکس و سرویس دهی امکانات رفاهی به بیماران و همراهیان ازجمله (لباس، ملحفه، پتو،سرو غذای دلخواه بیمار،سرو غذا جهت همراهی، استفاده از مدرنترین تجهیزات پزشکی مورد نیاز بیماران، ستفاده از سیستم گرمایشی و سرمایش مرکزی در کلیه اتاقها و LCD در سوئیت، فضای انتظار (لابی بخش) که به سیستم اطلاع رسانی و LCD مشخص کننده وضعیت لحظه به لحظه بیمارمجهز شده است، درهای اتوماتیک، و سوئیت بزرگ و مبله و مجهز از جمله امکانات رفاهی این بخش می باشند.

استعداد پرسنلی: این بخش با  تعداد تقریبی 30 نفر پرسنل کوشا با حضور کادری مجرب و متخصص و متعهد ارائه خدمات با  کیفیت مطلوب به بیماران وهمراهان را عهده دار می باشد. سرپرستاربخش سرکارخانم سیما رحیمی می باشند.

درباره بیمارستان سینا

 بیمارستان و زایشگاه سینا به عنوان اولین بیمارستان خصوصی استان خراسان به همت هفت نفر از پزشکان عالی رتبه در مهر ماه 1347 در شهر مشهد تاسیس گردید .نحوه اداره بیمارستان به صورت انتفاعی بوده بطور شبانه روزی به بیماران خدمات ارائه مینماید. در سال 1372 به میزان 3/ 2 بر وسعت فیزیکی بیمارستان افزوده شد و تخت های بستری از 75 به 132 تخت افزایش یافت.

 بخش های تخصصی بیمارستان شامل بخش داخلی ،بخش اطفال، بخش جراحی،بخش زنان بوده که در مورخ1385/05/07 بخش NICU و ICU بر واحدهای بیمارستانی افزوده گردید.

اطلاعات تماس
آدرس: مشهد - خیابان رازی شرقی- بیمارستان و زایشگاه سینا
38515450(051)
info@sinahosp.ir
دی ان ان