X
بخش خصوصی

 

 

مختصات فیزیکی: این بخش با مساحت 978 متر مربع در طبقه 3+ بیمارستان واقع شده است ودارای 23 اتاق خصوصی که شامل 22 تخت خصوصی و یک سوئیت و دو اتاق نیمه سوئیت در قالب دو راهروی عمود بر هم می باشد.

مختصات عمومی: این بخش ظرفیت بستری و پذیرایی از 23 بیمار بصورت کاملا" خصوصی در کلیه رشته های تخصصی و فوق تخصصی ذکر شده در قسمت تخصصهای بیمارستان سینا را دارد. در این بخش نیز مانند بخش زنان طرح هم اتاقی مادر و نوزاد(با اختصاص کات مربوطه در هر اتاق) و اختصاص اتاق خاص به مادرانی که به علت ادامه بستری نوزاد درNICU نیاز به حضور در بیمارستان دارند اجرا می گردد.

تسهیلات رفاهی: بهره گیری از تختهای 3 شکن برقی تمام اتوماتیک ، مبل و تخت استراحت همراه، سرویس بهداشتی وحمام مجهز در تمام اتاقها، تلویزیون رنگی ویخچال و تلفن و فلاکس و سرویس دهی امکانات رفاهی به بیماران و همراهیان ازجمله (لباس، ملحفه، پتو،سرو غذای دلخواه بیمار،سرو غذا جهت همراهی، استفاده از مدرنترین تجهیزات پزشکی مورد نیاز بیماران، ستفاده از سیستم گرمایشی و سرمایش مرکزی در کلیه اتاقها و LCD در سوئیت، فضای انتظار (لابی بخش) که به سیستم اطلاع رسانی و LCD مشخص کننده وضعیت لحظه به لحظه بیمارمجهز شده است، درهای اتوماتیک، و سوئیت بزرگ و مبله و مجهز از جمله امکانات رفاهی این بخش می باشند.

استعداد پرسنلی: این بخش با  تعداد تقریبی 30 نفر پرسنل کوشا با حضور کادری مجرب و متخصص و متعهد ارائه خدمات با  کیفیت مطلوب به بیماران وهمراهان را عهده دار می باشد. سرپرستاربخش سرکارخانم سیما رحیمی می باشند.

دی ان ان