X
اطلاعات واحد

( International Patient Department ( IPD 

           

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

مسئول واحد بیماران بین الملل : آیدا پهلوانی 
شماره تماس ثابت : 05138582380
شماره تلفن همراه : 09379509178
 موقعیت مکانی :  طبقه 1-  اتاق گردشگری سلامت  

تعریف دپارتمان بیماران بین الملل (IPD ) :
توریسم درمانی یا گردشگری سلامت سفری است که با هدف درمان به کشور دیگری انجام می شود.  از دلایل این نوع گردشگری، عدم وجود شیوه های درمانی مشابه ، هزینه های بالا و عدم وجود تکنولوژی های پیشرفته درمانی در کشور مبدا می باشد ، از سوی دیگر با توجه به تعرفه های پزشکی مناسب در ایران نسبت به سایر کشورهای منطقه و ارائه خدمات پزشکی و پرستاری با کیفیت بین المللی تعداد زیادی بیماران ، تمایل دارند تا برای دریافت خدمات درمانی به ایران سفر نمایند و این امر خود سبب گردیده تا یکی از قطب های گردشگری سلامت در منطقه، کشور عزیزمان باشد.
در این راستا بیمارستان سینا اولین بیمارستانی است که در سال 87 موفق به اخذ مجوز پذیرش بیماران بین الملل  از سوی وزارت بهداشت , درمان و آموزش پزشکی شده است . 
خدمات IPD :
دپارتمان بیماران بین المللی ( IPD ) بیمارستان از کارشناسان متخصص و پزشکان مجرب مسلط به زبان های بین المللی تشکیل شده که به صورت 24 ساعته بستر ارائه خدمات سلامت را به بیماران بین المللی مهیا می سازد.
  حضور مترجم مقیم مسلط به زبانهای عربی، انگلیسی در این مرکز توانسته است ، از لحظه ورود به کشور تا ترخیص از بیمارستان را برای بیماران تسهیل نماید به گونه ای که هیچگونه خلل ارتباطی در این زمینه ایجاد نشود .
 کارشناس ارشد IPD مسئول هماهنگی نحوه حضور بیماران بین الملل در بیمارستان است در این راستا جهت کوتاه نمودن مسیر ارائه خدمات توانسته است اهرم های موثری برای این دپارتمان ایجاد نماید .

    
 

 

 

دی ان ان